Prezentacje Przejdź do portretu: Przejdź do:Grupa Kapitałowa GANT Development S.A. jest holdingiem kilkudziesięciu spółek celowych prowadzących działalność deweloperską i budowlaną. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój. Jako jedyny deweloper z powodzeniem prowadzi działalność ogólnopolską, utrzymując się systematycznie w czołówce największych firm deweloperskich. Specjalizuje się w mieszkaniach z segmentu popularnego, choć nie obce są jej prestiżowe inwestycje jak renowacja własnej kamienicy zlokalizowanej we wrocławskim Rynku. Marka Spółki jest najlepiej rozpoznawalną wśród firm deweloperskich na Dolnym Śląsku.

Dzisiejszy lider w branży deweloperskiej zaczynał swoją przygodę w biznesie od działalności finansowej (kantory wymiany walut). Spółka „GANT” została utworzona w 1991 r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej założycielami byli Grzegorz, Karol i Henryk Antkowiakowie. Od 1998 roku GANT notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych, a wiarygodność i rzetelność firmy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi:

- Przyznany dwukrotnie Certyfikat Wrocławskiej Izby Gospodarczej potwierdzający, że firma posiada niezbędne atrybuty wiarygodności, rzetelności oraz cieszy się nienaganną reputacją uzasadniającą udział w realizacji Programu "Biała Lista"  (maj 2008r. i listopad 2010 r.) 

- EuroCertyfikat 2007 i 2009 w kategorii "Certyfikat Wiarygodności Firmy"

 - PremiumBrand 2009 - w stworzonym pod patronatem magazynu Forbes rankingu, firma okazała się jedynym wyróżnionym deweloperem wśród firm cieszących się najwyższą reputacją, wiarygodnością biznesową i rzetelnością wśród społeczeństwa i środowiska biznesowego (kategoria: Budownictwo) 

- "Najlepsi Pracodawcy 2008” -  8 miejsce w ogólnopolskim badaniu przeprowadzonym przez Hewitt Associates (kwiecień 2008 r.)

 - „Europejski Standard 2007” – wyróżnienie i certyfikat

 - I miejsce w kategorii Finanse „Najbardziej wartościowe spółki na giełdzie” – ranking Gazety Parkiet „Perły Polskiej Giełdy” (2006 r.)

 - Statuetka Byka i Niedźwiedzia w kategorii „Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową” (2005 r.)


Więcej: www.gielda.gant.pl

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Oferty

Grzegorz Antkowiak

Grzegorz Antkowiak

Więcej:

www.gielda.gant.pl 

Prezentacje

Zobacz więcej