Prezentacje Przejdź do portretu: Przejdź do:Mirosław Wróbel

Doświadczony menedżer, negocjator, konsultant. Pełnił obowiązki prezesa zarządu Huty Katowice SA w latach 1998-2001. Wcześniej przez dwa lata zasiadał w zarządzie tej spółki jako członek zarządu ds. restrukturyzacji, a przez trzy lata pracował jako dyrektor operacyjny. Twórca nowego systemu płacowego i systemu wartościowania stanowisk pracy oraz autor programu restrukturyzacji Huty Katowice, przygotowanego na zlecenie Ministerstwa Skarbu Państwa po transformacji ustrojowej.

Jako wiceprezes zarządu (1996-1998) w Dolnośląskiej Spółce Inwestycyjnej SA KGHM Polska Miedź SA, odpowiadał za politykę inwestycyjną w grupie kapitałowej KGHM.

W latach 1998-2001 był przewodniczącym rady nadzorczej I kadencji Polskich Sieci Elektroenergetycznych SA. Kierował również pracami rad nadzorczych: Beskidzkiego Domu Maklerskiego SA, Huty Ołowiu Orzeł Biały SA, Polmiedź Trans. Był wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA oraz członkiem rad nadzorczych Telefonii Lokalnej SA dzisiaj DIALOG, Izostal sp. z o.o.

Wieloletni konsultant i doradca, między innymi w takich firmach, jak: Winuel SA, Corus Ravel-Francja, Gloria Corporation-Monaco, Multi Technologies Group–UK.

Kontynuuje doradztwo biznesowe dla firm w zakresie wdrażania rozwiązań strategicznych i operacyjnych. Specjalizuje się w zarządzaniu kryzysem, zarówno pomagając swoim klientom w sytuacji kryzysowej, jak i przygotowując na potencjalne zagrożenia.

Twórca wielu programów szkoleniowych, doskonalących umiejętności menedżerskie, unikalnej formuły e-learningu w postaci treningów doskonalących umiejętności decyzyjne oraz behawioralnych gier menedżerskich, opartych na własnych doświadczeniach z zarządzania firmami.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiował także zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również studium analityka papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego.

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Oferty

Mirosław Wróbel

Mirosław Wróbel

Prezentacje

Zobacz więcej