Prezentacje Przejdź do portretu: Przejdź do:Michał Szubski


Michał Szubski od 12 marca 2008 roku jest prezesem zarządu PGNiG SA – największej w Polsce spółki, zajmującej się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej. PGNiG jest również jedną z czterech największych polskich spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 
W latach 2007-2008 Michał Szubski był doradcą zarządu PGNiG SA. Natomiast od 2003 do 2007 roku pełnił obowiązki prezesa zarządu Mazowieckiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. W latach 2001-2002 w Mazowieckim Zakładzie Gazowniczym „Gazownia Warszawska” piastował funkcję dyrektora naczelnego, natomiast rok wcześniej był zastępcą dyrektora ds. restrukturyzacji. Z przedsiębiorstwem Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, a następnie ze Spółką Akcyjną PGNiG związany jest od 1994 roku. W 2000 roku objął stanowisko dyrektora biura Spółki. W latach 1999-2000 był dyrektorem biura prawnego, natomiast od 1996 do 1999 roku dyrektorem biura prezydialnego. 

Został odznaczony między innymi Srebrnym Krzyżem Zasługi, odznaczeniem „Zasłużony dla górnictwa RP" oraz „Zasłużony dla PGNiG".

Michał Szubski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również studia podyplomowe „Zarządzanie przedsiębiorstwem energetycznym" oraz „Transport i dystrybucja gazu ziemnego".

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Okładka

Portret osobowości

Tomasz Piss
Okładka

Ochrona informacji

Grzegorz Wesołowski
Okładka

Biblia skuteczności

Piotr Tymochowicz
Okładka

Inwestycje alternatywne

Mirosław Wróbel
Okładka

Pamięć dla sukcesu

Marek Szurawski

Oferty

Michał Szubski

Michał Szubski

Prezentacje

Zobacz więcej