Prezentacje Przejdź do portretu: Przejdź do:Rage Age S.A.

RAGE AGE to jedyna w swoim rodzaju marka ubrań męskich na polskim rynku. Projektant tworzy wizerunek otwartego mężczyzny, który lubi dobrze się czuć w doskonałej jakości garniturach, kurtkach i płaszczach oraz takiego, którego nie przeraża odrobina szaleństwa w strojach casualowych. Podstawą wszystkich kolekcji jest możliwość tworzenia z dostępnych modeli dowolnej ilości kombinacji formalno–casualowych.

Wszystkie materiały kupowane są u tak znanych producentów tkanin, jak Albini, Pontoglio czy Honegger. Większość dodatków kontraktowana jest we Włoszech, a wszystkie ubrania szyte są w Polsce, ze względu na najwyższą jakość produkcji jaką oferują polskie szwalnie.

RAGE AGE ma swoje butiki w Warszawie (Złote Tarasy, Arkadia, Klif, Galeria Mokotów) oraz w Poznaniu w Starym Browarze. W październiku 2010 r. zostało otwarte centrum dystrybucji w Tokio oraz butik RAGE AGE w Madrycie, a w styczniu 2011 r. – w Mediolanie. Wraz z pojawieniem się kolekcji wiosna-lato 2011 rozpocznie swą działalność sklep w Londynie i Manufakturze w Łodzi.

W 2011 roku RAGE AGE planuje otworzyć jeszcze 5 butików w Polsce w największych miastach, a także zakłada dalszą ekspansję na rynkach Europy Zachodniej.

Firma RAGE AGE debiutowała na polskim rynku we wrześniu 2009 r. Jej założycielami są Rafał Bauer i Rafał Czapul.

Rafał Czapul od 2002 do 2008 roku był głównym i jedynym projektantem firmy Vistula, jednej z dwóch największych firm produkujących ubrania męskie w Polsce i posiadającej sieć 350 sklepów detalicznych na terenie kraju. W tym czasie stworzył 14 kolekcji marek Vistula, Lantier czy Lettfield oraz limitowane kolekcje sygnowane sub logo "Vistula Grand Prix" dedykowane Porsche, Ferrari i Lamborghini. Po rozstaniu z Vistulą, dzięki biznesowemu i finansowemu wsparciu Rafała Bauera, byłego prezesa Vistuli i Wólczanki, stworzył własną markę: Rage Age by Czapul.

Więcej: rageage.co.uk/pl

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Okładka

Bezpieczeństwo decyzji

Iwona Kamińska
Okładka

Pamięć dla sukcesu

Marek Szurawski
Okładka

Portret osobowości

Tomasz Piss
Okładka

Kryzys emocji

Agnieszka Dietrich
Okładka

Stany lękowe

Tomasz Piss,
Jan Kaczmarek

Oferty

Rafał Bauer

Rafał Bauer

Więcej:

rageage.co.uk/pl

Prezentacje

Zobacz więcej