Prezentacje Przejdź do portretu: Przejdź do:Grzegorz Antkowiak

Jest absolwentem Politechniki w Kijowie. Od 1986 roku do 1989 roku był asystentem w Wojskowym Instytucie Techniki Inżynieryjnej we Wrocławiu. Zajmował się m.in. badaniami nad systemem sztucznej inteligencji. Porzucił karierę naukową dla biznesu i w 1992 roku wspólnie z bratem założył spółkę GANT Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy, działającą w branży kantorowej. W 1998 r. wprowadził Ganta na Giełdę Papierów Wartościowych, a dwa lata później spółka zrealizowała swój pierwszy projekt deweloperski. W niecałe 10 lat, z lokalnej spółki kantorowej, stała się czołowym deweloperem w kraju.

Grzegorz Antkowiak cały czas aktywnie zarządzał spółką Gant i aktualnie również pełni funkcje członka organów zarządczych i nadzorczych w spółkach wchodzących w skład Grupy Kapitałowej GANT DEVELOPMENT. Posiada ogromną wiedzę praktyczną z zakresu: zarządzania finansami, zarządzania projektem, rynku nieruchomości, a także prawa finansowego, gospodarczego i podatkowego.

Jego największe hobby to szachy. Był  Prezesem   Dolnośląskiego Związku Szachowego oraz Wiceprezesem Polskiego Związku Szachowego.

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Okładka

Inwestycje alternatywne

Mirosław Wróbel
Okładka

Etykieta

Zdzisława Walkowiak
Okładka

Pamięć dla sukcesu

Marek Szurawski
Okładka

Bezpieczeństwo decyzji

Iwona Kamińska
Okładka

Biblia skuteczności

Piotr Tymochowicz

Oferty

Grzegorz Antkowiak

Grzegorz Antkowiak

Prezentacje

Zobacz więcej