Prezentacje Przejdź do portretu: Przejdź do:Mirosław Wróbel

Doświadczony menedżer, negocjator, konsultant. Pełnił obowiązki prezesa zarządu Huty Katowice SA w latach 1998-2001. Wcześniej przez dwa lata zasiadał w zarządzie tej spółki jako członek zarządu ds. restrukturyzacji, a przez trzy lata pracował jako dyrektor operacyjny. Twórca nowego systemu płacowego i systemu wartościowania stanowisk pracy oraz autor programu restrukturyzacji Huty Katowice, przygotowanego na zlecenie Ministerstwa Skarbu Państwa po transformacji ustrojowej.

Jako wiceprezes zarządu (1996-1998) w Dolnośląskiej Spółce Inwestycyjnej SA KGHM Polska Miedź SA, odpowiadał za politykę inwestycyjną w grupie kapitałowej KGHM.

W latach 1998-2001 był przewodniczącym rady nadzorczej I kadencji Polskich Sieci Elektroenergetycznych SA. Kierował również pracami rad nadzorczych: Beskidzkiego Domu Maklerskiego SA, Huty Ołowiu Orzeł Biały SA, Polmiedź Trans. Był wiceprzewodniczącym rady nadzorczej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA oraz członkiem rad nadzorczych Telefonii Lokalnej SA dzisiaj DIALOG, Izostal sp. z o.o.

Wieloletni konsultant i doradca, między innymi w takich firmach, jak: Winuel SA, Corus Ravel-Francja, Gloria Corporation-Monaco, Multi Technologies Group–UK.

Kontynuuje doradztwo biznesowe dla firm w zakresie wdrażania rozwiązań strategicznych i operacyjnych. Specjalizuje się w zarządzaniu kryzysem, zarówno pomagając swoim klientom w sytuacji kryzysowej, jak i przygotowując na potencjalne zagrożenia.

Twórca wielu programów szkoleniowych, doskonalących umiejętności menedżerskie, unikalnej formuły e-learningu w postaci treningów doskonalących umiejętności decyzyjne oraz behawioralnych gier menedżerskich, opartych na własnych doświadczeniach z zarządzania firmami.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiował także zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również studium analityka papierów wartościowych i doradcy inwestycyjnego.

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Okładka

Stany lękowe

Tomasz Piss,
Jan Kaczmarek
Okładka

Biblia skuteczności

Piotr Tymochowicz
Okładka

Zarządzanie zdrowiem

Rafał Bułdak,
Tomasz Sawczyn
Okładka

Ochrona informacji

Grzegorz Wesołowski

Oferty

Mirosław Wróbel

Mirosław Wróbel

Prezentacje

Zobacz więcej