Oferty Przejdź do oferty:

Wirtualny obraz firmy

Strony internetowe robione na zlecenie w przypadku Yax Interactive są  wynikiem kreatywności i inwencji, które zapewniają oryginalne i indywidualne rozwiązania dla każdego klienta. Ceny na poziomie średnich za ten rodzaj usługi, co stanowi o dodatkowej atrakcyjności, patrząc na jakość. Ustalane odrębnie dla każdego projektu i zależne od jego skali.

We współczesnym świecie użyteczność rzeczy i przedmiotów  przesłania fakt, że swój wygląd zawdzięczają wpływom sztuki na wyobraźnię projektujących i na wrażliwość odbiorcy.

Twórczość nie polega na zarzucaniu odbiorcy pomysłami bez ładu i składu. Polega na selecjonowaniu, wyborze i doborze pomysłów. Słowem twórczość polega na rezygnacji z rzeczy i elementów zbędnych w tworzonym dziele. W przypadku usług także jest to możliwe, jeśli zlecający usługę zawierzy wykonawcy. Dzieje się tak bez zbędnych dyskusji, jeśli wykonawca jest niekwestionowanym autorytetem w swej dziedzinie lub monopolistą. Jeśli tak nie jest, pozostaje w trosce o jakość usługi czy produktu ustalić kryteria oceny wykonanej pracy koniecznie przed jej rozpoczęciem. Takie postępowanie stwarza dla firmy YAX Interactive szansę na twórcze wypełnienie zlecenia.

Czy każda pojawiająca się w Internecie strona musi być lepsza od już istniejących? Tak, musi jeśli ma spełnić swe zadania i przyciągać internautów. Tak, jeśli jest twórczym wypełnieniem zlecenia. Ale, aby stwierdzić czy tak jest, trzeba zdefiniować zasady porównywania poszczególnych obiektów.

W przypadku Interenetu jest jak w pozostałych dziedzinach życia. Co człowiek to opinia. Zatem porozumienie w ocenie może zapewnić albo podobieństwo wrażliwości oceniających albo przyjęte przez nich przed oceną kryteria. W przypadku YAX Interactive kryterium jest jedno: zgoda klienta na analizę porównawczą projektu ze stronami, nagrodzonymi przez internautów.


Oferujący: YAX Interactive

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Okładka

Biblia skuteczności

Piotr Tymochowicz
Okładka

Ochrona informacji

Grzegorz Wesołowski
Okładka

Etykieta

Zdzisława Walkowiak
Okładka

Portret osobowości

Tomasz Piss
Okładka

Stany lękowe

Tomasz Piss,
Jan Kaczmarek

Oferty