Oferty Przejdź do oferty:

Wirtualny obraz firmy

Strony internetowe robione na zlecenie w przypadku Yax Interactive są  wynikiem kreatywności i inwencji, które zapewniają oryginalne i indywidualne rozwiązania dla każdego klienta. Ceny na poziomie średnich za ten rodzaj usługi, co stanowi o dodatkowej atrakcyjności, patrząc na jakość. Ustalane odrębnie dla każdego projektu i zależne od jego skali.

We współczesnym świecie użyteczność rzeczy i przedmiotów  przesłania fakt, że swój wygląd zawdzięczają wpływom sztuki na wyobraźnię projektujących i na wrażliwość odbiorcy.

Twórczość nie polega na zarzucaniu odbiorcy pomysłami bez ładu i składu. Polega na selecjonowaniu, wyborze i doborze pomysłów. Słowem twórczość polega na rezygnacji z rzeczy i elementów zbędnych w tworzonym dziele. W przypadku usług także jest to możliwe, jeśli zlecający usługę zawierzy wykonawcy. Dzieje się tak bez zbędnych dyskusji, jeśli wykonawca jest niekwestionowanym autorytetem w swej dziedzinie lub monopolistą. Jeśli tak nie jest, pozostaje w trosce o jakość usługi czy produktu ustalić kryteria oceny wykonanej pracy koniecznie przed jej rozpoczęciem. Takie postępowanie stwarza dla firmy YAX Interactive szansę na twórcze wypełnienie zlecenia.

Czy każda pojawiająca się w Internecie strona musi być lepsza od już istniejących? Tak, musi jeśli ma spełnić swe zadania i przyciągać internautów. Tak, jeśli jest twórczym wypełnieniem zlecenia. Ale, aby stwierdzić czy tak jest, trzeba zdefiniować zasady porównywania poszczególnych obiektów.

W przypadku Interenetu jest jak w pozostałych dziedzinach życia. Co człowiek to opinia. Zatem porozumienie w ocenie może zapewnić albo podobieństwo wrażliwości oceniających albo przyjęte przez nich przed oceną kryteria. W przypadku YAX Interactive kryterium jest jedno: zgoda klienta na analizę porównawczą projektu ze stronami, nagrodzonymi przez internautów.


Oferujący: YAX Interactive

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Oferty