Oferty Przejdź do oferty:

Skuteczność w przyszłości

Kryzysy osobowości w przypadku silnych psychicznie i zwykle odpornych na stres menedżerów są nieprzewidywalne. Tomasz Piss prowadzi Klinikę Jednego Człowieka dla tych, którzy chcą wzmocnienia własnej odporności kiedy jeszcze na to czas. Proponujemy  standardową 7-godzinną sesję, ale cena ostateczna ustalana jest po spotkaniu i zależy od oceny spotkania przez menedżera.

Większość z nas uzmysławia sobie konieczność lekarskich porad w przypadku choroby ciała. Niewielu z nas rozumie oczywistość chorób umysłu. Szczególnie, gdy nie chodzi o choroby, stanowiące zagożenie dla życia, ale zagrożenie dla sprawnego funkcjonowania. O tym, że grypę najlepiej pokonać w łóżku i broń Boże nie przeziębić, wiedzą wszyscy,  choć równocześnie są przekonani, że kryzys emocji trzeba ukryć przed wszystkimi. Także przed lekarzem.

Tajemnica lekarska, spotkanie tylko z lekarzem-specjalistą, po wcześniejszej telefonicznej rejestracji, polegającej na anonimowym ustaleniu terminu z prowadzącą terminarz spotkań asystentką, są cechami charakteryzującymi dzialalność Kliniki Jednego Człowieka. Dyskrecja lekarskich konsultacji w sprawie emocji i złożoności osobowości menedżerów, dla których Klinika powstała, wynika z chęci pogodzenia rzeczywistości z jej wizerunkiem.

Rzeczywistość jest w tym, że kryzysy emocji i osobowości są częste. Wizerunek w tym, że menedżerowi nie przystoi ich mieć. Tak jakby nie był człowiekiem. Jest nim, a udawanie innego stanu rzeczy prowadzi do zawodowego wypalenia lub wykluczenia. Pozorność skuteczności i jakości psychologów biznesu, ich jednowymiarowość polega na oferowaniu dla każdego zainteresowanego tego samego zbioru rad i porad, gdy tymczasem psychika ludzka wymaga indywidualnych rozwiązań. Takie można znaleźć tylko traktując menedżera jak jednostkowy zamknięty przypadek, człowieka wymagającego nie pouczania, a wskazania rozwiązania. Te można znaleźć jedynie, łącząc wybitną wiedzę z wyjątkowym doświadczeniem i dlatego powstała Klinika Jednego Człowieka.


Tomasz Piss

Psychiatra i psychoterapeuta z 35 letnią praktyką. Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1975. Zrobił specjalizację z psychiatrii w 1982r. Od 1979 pracował również jako psychoterapeuta. Wieloletni ordynator, dyrektor szpitala, specjalista regionalny, biegły sądowy. Ekspert relacji interpersonalnych i dynamiki grupy. Posiada ogromne doświadczenie naukowe i dydaktyczne. Wykładał na Akademii Medycznej i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Stworzył od podstaw kilka ośrodków psychiatrycznych: oddział psychiatrii w Brzegu w 1992r., Ośrodek Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu w 1997r., Centrum Psychiatrii we Wrocławiu w 2000r., Ośrodki Medycyny Psychosomatycznej we Wrocławiu w 1985r. Autor wielu artykułów naukowych, uczestnik programów radiowych i telewizyjnych, popularyzujących psychiatrię. Związany ze Szkołą Transformacji we Wrocławiu, gdzie w ramach Kliniki jednego Człowieka prowadzi treningi dla menedżerów, tworząc dla nich i z nimi portrety osobowości. Znany również z mediów jako psychoterapeuta gwiazd polskiego show biznesu.

Oferujący: Klinika Jednego Człowieka psychiatry Tomasza Pissa

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Okładka

Ochrona informacji

Grzegorz Wesołowski
Okładka

Kryzys emocji

Agnieszka Dietrich
Okładka

Biblia skuteczności

Piotr Tymochowicz
Okładka

Bezpieczeństwo decyzji

Iwona Kamińska
Okładka

Etykieta

Zdzisława Walkowiak

Oferty