Oferty Przejdź do oferty:

Skuteczność w przyszłości

Kryzysy osobowości w przypadku silnych psychicznie i zwykle odpornych na stres menedżerów są nieprzewidywalne. Tomasz Piss prowadzi Klinikę Jednego Człowieka dla tych, którzy chcą wzmocnienia własnej odporności kiedy jeszcze na to czas. Proponujemy  standardową 7-godzinną sesję, ale cena ostateczna ustalana jest po spotkaniu i zależy od oceny spotkania przez menedżera.

Większość z nas uzmysławia sobie konieczność lekarskich porad w przypadku choroby ciała. Niewielu z nas rozumie oczywistość chorób umysłu. Szczególnie, gdy nie chodzi o choroby, stanowiące zagożenie dla życia, ale zagrożenie dla sprawnego funkcjonowania. O tym, że grypę najlepiej pokonać w łóżku i broń Boże nie przeziębić, wiedzą wszyscy,  choć równocześnie są przekonani, że kryzys emocji trzeba ukryć przed wszystkimi. Także przed lekarzem.

Tajemnica lekarska, spotkanie tylko z lekarzem-specjalistą, po wcześniejszej telefonicznej rejestracji, polegającej na anonimowym ustaleniu terminu z prowadzącą terminarz spotkań asystentką, są cechami charakteryzującymi dzialalność Kliniki Jednego Człowieka. Dyskrecja lekarskich konsultacji w sprawie emocji i złożoności osobowości menedżerów, dla których Klinika powstała, wynika z chęci pogodzenia rzeczywistości z jej wizerunkiem.

Rzeczywistość jest w tym, że kryzysy emocji i osobowości są częste. Wizerunek w tym, że menedżerowi nie przystoi ich mieć. Tak jakby nie był człowiekiem. Jest nim, a udawanie innego stanu rzeczy prowadzi do zawodowego wypalenia lub wykluczenia. Pozorność skuteczności i jakości psychologów biznesu, ich jednowymiarowość polega na oferowaniu dla każdego zainteresowanego tego samego zbioru rad i porad, gdy tymczasem psychika ludzka wymaga indywidualnych rozwiązań. Takie można znaleźć tylko traktując menedżera jak jednostkowy zamknięty przypadek, człowieka wymagającego nie pouczania, a wskazania rozwiązania. Te można znaleźć jedynie, łącząc wybitną wiedzę z wyjątkowym doświadczeniem i dlatego powstała Klinika Jednego Człowieka.


Tomasz Piss

Psychiatra i psychoterapeuta z 35 letnią praktyką. Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1975. Zrobił specjalizację z psychiatrii w 1982r. Od 1979 pracował również jako psychoterapeuta. Wieloletni ordynator, dyrektor szpitala, specjalista regionalny, biegły sądowy. Ekspert relacji interpersonalnych i dynamiki grupy. Posiada ogromne doświadczenie naukowe i dydaktyczne. Wykładał na Akademii Medycznej i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Stworzył od podstaw kilka ośrodków psychiatrycznych: oddział psychiatrii w Brzegu w 1992r., Ośrodek Interwencji Kryzysowej we Wrocławiu w 1997r., Centrum Psychiatrii we Wrocławiu w 2000r., Ośrodki Medycyny Psychosomatycznej we Wrocławiu w 1985r. Autor wielu artykułów naukowych, uczestnik programów radiowych i telewizyjnych, popularyzujących psychiatrię. Związany ze Szkołą Transformacji we Wrocławiu, gdzie w ramach Kliniki jednego Człowieka prowadzi treningi dla menedżerów, tworząc dla nich i z nimi portrety osobowości. Znany również z mediów jako psychoterapeuta gwiazd polskiego show biznesu.

Oferujący: Klinika Jednego Człowieka psychiatry Tomasza Pissa

Wykłady

Zobacz wszystkie
wróć do góry

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

Nasze publikacje

Oferty